درباره ما

شركت سيستمهاي صنعتي فانال آلمان در دهه 1970 ميلادي توسّط شركت وستينگهاوس آمريكا در آلمان تأسيس و با اين نام شروع به فعاليت و توليد كرد و با ارائه اجناس متفاوت و كيفيتي برتر در صنعت برق خود را به جهانيان معرفي نمود.

صنايع الكتريكي پارس حفاظ در سال 1363 در ايران تأسيس شدو بعد از يك دهه فعاليت در سال 1373 با نظارت و مشاركت فني شركت فانال آلمان و مشاركت بخش دولتي در ايران تحت ليسانس فانال آلمان فعاليت خود را در زمينه توليد محصولات برق صنعتي آغاز كرد و هم اكنون نيز اولين توليدكننده اقلام برق صنعتي تحت ليسانس فانال آلمان در ايران مي‌باشد كه توسط بخش خصوصي مديريت و هدايت مي‌شود.

كليه محصولات شركت پارس حفاظ كه با نام پارس فانال ارائه مي‌شود داراي 2 سال گارانتي و 10 سال خدمات پس از فروش مي‌باشد. شرکت از سال 1381 دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت از توف اتریش بوده و کلیه مراحل تولید و فروش بر اساس این سیستم انجام میگیرد و با توجه به آن مشتری مداری جزو اصول خط مشی شرکت میباشد.

شرکت صنایع الکتریکی پارس حفاظ علاوه بر دارا بودن پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن استان کرمانشاه موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده و لذا پس از آن محصولات خود را با نشان استاندارد به بازار عرضه داشته است.

علاوه برآن از سال 1391 آزمایشگاه مجهز این شرکت بعنوان آزمایشگاه همکار استاندارد ایران انتخاب گردیده است.

بدیهی است نشان و انتخاب مذکور گواه کیفیت مناسب و کنترل شده محصولات میباشد.